Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,83 / Satış: 3,85
€ EURO → Alış: 4,53 / Satış: 4,55

Çaldıran Belediyesi Eşbaşkanlarından Kurban Bayramı Mesajı

Çaldıran Belediyesi Eşbaşkanlarından Kurban Bayramı Mesajı
  • 11 Eylül 2016 - 23:25
  • 1.176 kez okundu

Van’ın Çaldıran İlçesinde Belediye Eşbaşkanları Suna Atabay ve Faruk Demir tarafından Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınlandı.

ÇALDIRAN – Eşbaşkan Atabay ve Demir yayınladıkları mesajda şu ifadelere yer verildi: “Kurban Bayramı’nı zorlu ve bir o kadar da acı dolu günlerden geçerken karşılıyoruz. Bir inançlar ve halklar bahçesi olması gerekirken adeta bir ateş çemberine dönmüş coğrafyamız için Kurban Bayramı, en başta barış ve kardeşlik demektir. Düşmanlıkların yerini dostluğun, dayanışmanın ve kucaklaşmanın almasıdır.  Acı çekenlerin acısına ortak olmaktır.
Kurban Bayramı vesilesiyle, coğrafyamızda ve dünyanın dört bir yanında barış ve halkların kardeşliği için edilen duaların kabul olmasını diliyor ve bütün dünya halklarına barış ve kardeşlik mesajımızı iletiyoruz.
Dileğimiz ve mücadelemiz, Bayram’ın özü olan barışın, kardeşlik ve dayanışmanın hayatın tüm alanlarına hakim kılınması, her gün daha da ağırlaşan savaşın yerini adil bir barışa bırakmasıdır.
Halklarımızla el ele vererek bu coğrafyaya hak ettiği ve özlemini duyduğu barışı, kardeşliği, adaleti ve eşitliği getireceğimize olan inancımızla halklarımızın ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en içten duygularımızla kutlarız.”

Çaldıran Ajans

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ