Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,65 / Satış: 3,67
€ EURO → Alış: 4,30 / Satış: 4,31

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Varsın Diktatör Desinler…

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Varsın Diktatör Desinler…
  • 22 Nisan 2017 - 23:30
  • 364 kez okundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bunlara (zalimler) karşı sesimizi yükselttiğimiz için birileri ne diyor? ‘Diktatör’ diyor. Varsın desinler, biz sesimizi yükseltmeye bunlara karşı devam edeceğiz.”

 

Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar:

Kutlu doğumun hepimiz için silkinişe ve yeniden dirilişe neden olmasını diliyorum.

O, israfı sevmediği için cimriliği de sevmezdi. O, insanların en merhametlisiydi.

Büyüklerin yol açtığı savaşların faturası çocuklara ödetilmemeli.

Suriye’de katledilen 1 milyona yakın masumun sesine kulak vermeyen Müslüman, Peygamberimizin tavsiyelerinden hangisine uyduğunu kabul edebilir?

Varsın ‘diktatör’ desinler, biz zalimlere karşı sesimizi yükselteceğiz. Bölgemizin her köşesinde oluk oluk Müslüman kanı akarken hakkı söylemezsek sorumluyuz.

Müslümanlar arasında zehirli nifak sarmaşıkları kol geziyorsa bunun sorumlusu biziz. Arakan, Türkistan, Keşmir ve Afrika’nın birçok yerinde yaşanan görüntüler utanç kaynağıdır. Suriye ve Irak’ta yaşanan müslümanın müslümana zulmüdür. İslam dünyasının yaşananlara sessizliği üzüntü verici. Filistin meselesinin sürmesinin en önemli sebebi Müslümanların kendi aralarındaki çekişmeler değil midir?

Eksiğimiz olabilir ama niyetimiz, yaptıklarımız ve yapmaya çalıştıklarımız ortadadır. Peygamber Efendimiz döneminde müslümanlar bir avuçtu ama bulundukları yerler güven toplumuydu. Müslümanların devlet yönetiminden ekonomiye kadar geniş müktesabatları vardır.

T24

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ