Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,95 / Satış: 3,97
€ EURO → Alış: 4,63 / Satış: 4,65

Dersim’de Bazı Yollar Ulaşıma Kapatıldı

Dersim’de Bazı Yollar Ulaşıma Kapatıldı
  • 27 Temmuz 2016 - 00:14
  • 302 kez okundu

Dersim’de, ilden geçen karayollarındaki ulaşımda düzenlemeye gidilerek, bazı karayollarının belirli saatler arasında ulaşıma kapatıldığını bildirdi.

DERSİM – Valilikten yapılan açıklamada ” Valiliğimizce; İlimizde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması, son zamanlarda artan terör olaylarının önlenebilmesi, İlimiz genelinde tesis edilmiş huzur ve güven ortamının korunması, vatandaşlarımızın her türlü terör eylemlerinden korunması amacıyla, emniyet ve asayişi temin etmek için ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü tedbir alınmaktadır.

Bu kapsamda;

Tunceli – Ovacık Karayolu her iki yönlü olarak; 06.00 ile 24.00 saatleri arasında kamyon ve benzeri ağır vasıtalar ile durumu riskli görülen araçlara, 24:00 ile 06:00 saatleri arasında ise bütün araçların geçişine,

Tunceli – Pülümür Karayolu 24.00 ile 06.00 saatleri arasında iki yönlü olarak tamamen trafiğe kapatılmış olup, diğer saatlerde ise geçişi riskli görülmeyen binek araçların kullanımına açıktır.

Tunceli – Sütlüce Köy yolu ise iki yönlü olarak 19.00 ile 06.00 saatleri arasında her türlü araç trafiğine kapatılmıştır.

Tunceli – Batman Köyü karayolunun Pülümür istikametine giden tali yolun her iki yönü tüm araçların geçişine tamamıyla Valiliğimizce kapatılmıştır.

Vatandaşlarımızın ikinci bir açıklamaya kadar alternatif yol güzergahlarını kullanmaları önemle duyurulur. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.” denildi.

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ