Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,96 / Satış: 3,97
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Erdoğan: Son Duyuruya Kadar Yürüyüşe Devam

Erdoğan: Son Duyuruya Kadar Yürüyüşe Devam
  • 22 Temmuz 2016 - 16:56
  • 271 kez okundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu yürüyüşünüz son duyuruyu yapacağımız ana kadar devam etmeli” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da Cuma namazının ardından vatandaşlara seslendi.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

“Size karşı uçakları havalandırdılar, tankları yürüttüler, helikopterleri uçurdular fakat sizler halkın gücü olarak bütün bu teknolojik imkanları, bu teknolojik gücü evet durdunuz. Çünkü, ‘imandır o cevher ki ilahi ne büyüktür, imansız olan paslı yürek sinede yüktür.’

“Onlar paslı yüreklerle yürüdüler ama sizler o imanlı yüreğinizle onların karşısında durdunuz ve onları geri püskürttünüz. Rabbim sizlerden razı olsun.

“Diyorum ki; bu yürüyüşünüz inşallah sizlere son duyuruyu yapacağımız ana kadar devam etmeli. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız.

“Biz sadece rüku da eğiliriz. Kula kul olanlar Pensilvanya’da. Hala utanmadan, sıkılmadan bu millete hakaret edecek kadar seviyesiz bir tip.

“Bu saygısız, bu utanmaz, bu seviyesiz tiplere benim milletim bu dik duruşuyla gerekli cevabı verdi. Bu dayanışmamız, bu duruşumuz devam edecek.

“Diyorum ki, safları sıkı tutun. Allah’ın izniyle zafer şüphesiz inananlarındır. Ülkemin 81 vilayetinde yürüyüşü devam eden vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu  güçlü millet, bunu burada gösterdi.”

İMC

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ