Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,66 / Satış: 3,67
€ EURO → Alış: 4,32 / Satış: 4,34

Erdoğan’dan Gülen’e: Gelirsen Akıbetini Biliyorsun

Erdoğan’dan Gülen’e: Gelirsen Akıbetini Biliyorsun
  • 14 Temmuz 2017 - 16:33
  • 589 kez okundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Gülen’e: “Ben seni çağırmıştım, niye gelmedin? Çünkü gelirsen başına ne geleceğini biliyorsun…”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, “ABD öyle uygun görürse Türkiye’ye giderim” diyen Fethullah Gülen’e yanıt geldi: “Ben seni çağırmıştım, niye gelmedin? Çünkü gelirsen başına ne geleceğini biliyorsun…”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “15 Temmuz ve İnsan Hakları Paneli”nde yaptığı konuşmada Kılıçdaroğlu için ‘hayatı yalan’ dedi ve 15 Temmuz gecesi ‘işbirliği tuttuğu tankları çektirdiğini’ söyledi. Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

BEN SENİ ÇAĞIRDIM: Bomba yağdıran helikopterlere ve uçaklara baş kaldırdı, yumruk saldırdı. Bu tepki darbecilerin planlarını bozdu. 15 Temmuz dünya demokrasi tarihinde bir ilktir. Utanmadan, “Amerika bana müsaade ederse Türkiye’ye giderim”. Seni daha önce ben çağırdım ya niye gelmedin. Buraya gelince akıbetini biliyorsun. Bu adımı atanları biz millet olarak affetmiyoruz. Allah bütün bu şehitlerimizin hesabını da intikamını da soracaktır, alacaktır.

‘ÖRTÜLÜ DARBE’ YANITI: 15 Temmuz Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi örtülü darbe değil. Kılıçdaroğlu, örtülü darbeyi Bakırköy Belediye Başkanı’nın evinden izledi. Nasıl bir örtülü darbe ise. Gel VIP’e ondan sonra “tanklar gitti mi” diye sor. Daha sonra işbirliği tuttukları tanklar oradan çekildiler. Otellerde yer bulamadı beyefendi. Belediye Başkanı’nın evine gitti. 20’sinde örtülü darbe diyorsun. 15’ini 16’ya bağlayan gece nasıl bir örtülü darbe. Hayatı yalan. Bunlarda dürüstlük yok.(DUVAR )

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ