Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,65 / Satış: 3,67
€ EURO → Alış: 4,30 / Satış: 4,31

Erdoğan’dan HDP’li Ahmet Türk Göndermesi

Erdoğan’dan HDP’li Ahmet Türk Göndermesi
  • 12 Temmuz 2017 - 16:51
  • 3.896 kez okundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz anma toplantısında Adalet Yürüyüşü nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

Ankara’da AK Parti’de düzenlenen 15 Temmuz anma toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Adalet Yürüyüşü nedeniyle eleştirdi. Erdoğan isim vermeden hastalığı nedeniyle cezaevinden tahliye edilen siyasetçi Ahmet Türk’ün yürüyüşe katılması için de, “Hani hastaydı?” diye sordu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

DARBECİLERİ, TERÖRİSTLERİ SAVUNAN GENEL BAŞKAN: Kendisi Adalet Yürüyüşü adını verdi ama olsa olsa sözde adalet yürüyüşü olur. Darbecileri ve teröristleri savunan CHP Genel Başkanı bizden dikenlere su vermemizi istiyor. Hasta dediler, durumu çok kötü dediler. Cezaevinden çıkmasını istedikleri Mardin Belediye Başkanı yürüyebiliyor, nasıl hasta? Ana muhalefetin başındaki zat, 15 Temmuz’da İstanbul’da köşe bucak saklanmasaydı bu yürüyüşe farklı bakabilirdik.

BUNLARA ZARAR GELMESİN DİYE ÖNLEM ALDIK: 18 bin kilometrenin üzerinde bölünmüş yol inşa ettik. Bunların 3 haftalık yürüyüşü kadar ses çıkarmadık. 25 gün yürüdüler. Hükümetimiz, bu yürüyüşte bunların kılına zarar gelmesin diye tüm önlemleri aldı. Ama utanmadan sıkılmadan gidip farklı şeyler anlatabiliyorlar.

TERÖRİSTLER İÇİN YÜRÜDÜLER: Teröristler için 450 kilometre yol yürüyenler, şehitlerimiz için 4 buçuk dakikalarını ayırıp bir Fatiha ya da Yasin okumuşlar mı?(DUVAR )

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ