Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,96 / Satış: 3,97
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Kılıçdaroğlu: Erdoğan’ın Bir Hastalığı Var

Kılıçdaroğlu: Erdoğan’ın Bir Hastalığı Var
  • 23 Ağustos 2017 - 21:28
  • 413 kez okundu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için “Bir hastalığı var, o da ‘Ey Kılıçdaroğlu.’ Bundan kurtulması lazım” dedi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, NTV’de Oğuz Haksever’in sorularını yanıtlıyor.

Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından satır başları şöyle:

“Şükrü Kızılot’la 40 yıllık bir dostluğumuz vardı. Gerçekten hayatta kimseye kötülük yapmayı düşünmeyen, saygılı bir insandı. Allah rahmet eylesin.

Erdoğan enteresan biri aslında bana bir zaafı var. Kılıçdaroğlu hastalığına muzdarip. Bence bu hastalıktan kurtulması gerekiyor. Eyy Kılıçdaroğlu… Eyy Kılıçdaroğlu…

O konuşmasa ben havuz medyasında yer almayacağım.Bazen onun konuştuğu düzeyde, ben ona hitap etmek zorunda kalıyorum. O benim ağrıma gidiyor.

Enis Berberoğlu şu anda radyodan bizi dinliyor. Enis Berberoğlu suç işlemedi rehin alındı. MİT TIR’ları olayı devlet sırrı değildir. TIR’ların geçtiği yollardan valilerin haberi yok. Bu ülkede adalet yoktur. Bu ülkede hiçbir vatandaşın can ve mal güvenliği yoktur.

Kozmik Oda’yı FETÖ’ye açan kimdi? Asıl casuslar bunlar değil mi. Bir terör örgütüne devletin Kozmik Oda’sını nasıl açarsınız.”

Atletli fotoğraf açıklaması

O fotoğrafta yapmacıklık toplu iğnenin ucu kadar göremezsiniz. Kızımla yemek yiyorum. O fotoğraf Anadolu’da sıradan bir ailenin fotoğrafıdır. Bir genel başkanın fotoğrafı değildir. Ben saraylara özenen bir insan değilim. Ben huzurla kızımla yemek yemek istiyorum. Ben evimde de öyle oturuyorum. Yetiştiğim şartlar böyle. Kızıyor köpürüyor. Ne köpürüyorsun. “Benim insanım öyle değil!” Sen vatandaşının nasıl olduğunu unuttun zaten.

T24

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ