Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,84 / Satış: 3,85
€ EURO → Alış: 4,51 / Satış: 4,52

Muradiye Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor

Muradiye Belediyesi Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor
  • 18 Kasım 2016 - 09:57
  • 682 kez okundu

Muradiye’de Yol Yapım çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. Muradiye’ye bağlı Görecek (Mozexan) ve Saraç (Sêraç) mahallerinde 4 gündür yol yapım ve stabilize çalışması yapılıyor. Dün 70 Hanelik Saraç mahallesinde 6 kilometrelik yol yapım çalışması yapıldı.

 

Muradiye Belediyesi, Muradiye’ye bağlı Görecek (Mozexan) ve Saraç (Sêraç) mahallerinde 4 gündür yol yapım ve stabilize çalışması yapmaya devam ediyor. Belediyeye bağı ekipler, yolu olmayan mahallerde yol, yolu bozuk olan mahallerde stabilize çalışması yapıyor. Görecek mahallesinde 3 kilometre, Saraç mahallesinde de 6 kilometrelik yol yapım ve stabilize çalışması yapıldı. Öte yandan Saraç mahallesinin Taziye evi ve Cami’nin etrafı belediye ekipleri tarafından düzeltildi.

Yol Yapım çalışmaları hakkında konuşan Saraç ve Görecek mahallesinin muhtarı Sezai sezan, “yıllardır bu köylerin yolu bozuktu, kaç gündür belediye ekipleri seferber olup yolarımızı yapıyor. Köyümüzün en ücra yerlerine yol götürdüler, şimdi yollarımız çok güzel, bu nedenle belediye Eş Başkanlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Saraç Mahallesinin Cami İmamı Abdulkadir ışık ise, “Muradiye belediyesine çok teşekkür ediyoruz, mahallemizin Cami ile ilgili çok sorunu vardı, belediye bize yardımcı oldu, Camimizin etrafı da çok bozuktu belediye ekipleri yaptı. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz ”dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ