Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,66 / Satış: 3,67
€ EURO → Alış: 4,32 / Satış: 4,34

Silvan Belediyesi’nde Eski AKP Gençlik Kolları Başkanına Müdürlük

Silvan Belediyesi’nde Eski AKP Gençlik Kolları Başkanına Müdürlük
  • 26 Nisan 2017 - 22:51
  • 870 kez okundu

İbrahim İçgil, ağabeyi ve eşini de birim müdürü yaptı.

AKP Gençlik Kolları Başkanı iken bekçi yapılan İbrahim İçgil, Silvan Belediyesi kayyımı tarafından başkan vekilliğine getirildi.

AKP Gençlik Kolları Başkanı iken bekçi yapılan, ardından belediyeye atanan İbrahim İçgil, Silvan Belediyesi kayyımı tarafından başkan vekilliğine getirildi. İçgil, ağabeyi ve eşini de birim müdürü yaptı.

DİHABER’in aktardığına göre, AKP Gençlik Kolları Başkanlığı yaparken, mahalle bekçiliğine getirilen, buradan da 2014 yılında işçi geçişlerinden belediyeye verilen İbrahim İçgil, kayyım tarafından belediye başkan vekili yapıldı.

İçgil göreve alınır alınmaz zabıta memuru ağabeyi İrfan İçgil’i Zabıta Müdürü yaptı. Hızını alamayan İçgil, eşini de Meya Kadın Merkezi Müdürlüğü’ne getirdi.

İçgil’in sosyal medya hesabından seçilmiş bir belediye başkan vekili gibi paylaşımlarda bulunması da dikkat çekiyor.

T24

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. halit KOCA dedi ki:

    Bu adam gördüğünüz ve göreceğniz en temiz genç vallahi de billahi de. neden iftira atıyorsunuz neden çamur atıyorsunuz. Abisi zabıta memur değil zabıta komiseridir. 18 yıllık zabıta komiseridir. İbrahim atanmadan 4 ay önce abisi zabıta müdürü olmuştur. Kendi hakkıyla olmuştur bunu bütün herkes biliyor. Bahsedilen yerde eşi çalışmıyor tamamiyle yalandır. zaten savcılığa şikayette bulunmuş bir kaç günde kadar belli olur gerçekler

  2. Halim AYMAZ dedi ki:

    Bu haber yalan adam kayyumun özel kalemi olmuş ama hakkıyla çalışmasıyla özverisiyle efendiliği ile olmuştur. Abisi ve eşi hakkındakiler tamiyle yalan haberdir

YORUM YAZ