Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,66 / Satış: 3,67
€ EURO → Alış: 4,32 / Satış: 4,34

Tayyip Erdoğan Coca-Cola Fabrikasını Açtı

Tayyip Erdoğan Coca-Cola Fabrikasını Açtı
  • 12 Ağustos 2017 - 20:30
  • 1.569 kez okundu

İslamcıların yıllardır protesto ettiği Coca-cola Türkiye’de 10’uncu fabrikasını açtı. Açılışı ise ”İsrail bir terör devletidir” diyen AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

İslamcılar yıllardır Coca-cola’yı çeşitli yerlere dökerek yada Coca-cola şişesini ipe asarak protesto etmişlerdi. İslamcıların yıllardır protesto ettiği Coca-cola Türkiye’de 10’uncu fabrikasını açtı. Açılışı ise ”İsrail bir terör devletidir” diyen AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

Erdoğan’nın açılışı yapmasına sosyal medyada da tepkiler geldi. Gelen tepkilerin Hükümet yanlısı kişiler tarafından yapılması dikkat çekti.

Cumhurbaşkanlığı’nın resmi internet sitesinde ise Erdoğan’ın açılışına katıldığı Coca-Cola fabrikasının ismi saklanarak, “Anadolu Grup Isparta Meyve Suyu Üretim Tesisleri Açılış Töreni (Isparta)” diye verildi.

AKP Hükümeti kamuoyunda İsrail karşıtı açıklamalar yapsada, uzun süredir kapalı kapılar ardında devam eden gizli görüşme ve pazarlıkların rol oynadığı biliniyor.

Mavi Marmara davası düşürüldü

Türkiye ile İsrail’in ilişkileri normalleştirmeye karar vermesinin ardından varılan anlaşmada İsrail mağdurların yakınlarına 20 milyon dolar ödemeyi, Türkiye de İsrailliler aleyhindeki davaları düşürmeyi taahhüt etmişti ve bunun sonucunda Mavi Marmara davası düşürülmüştü.

AKP hükümeti göz yumdu

İsrail, Filistini bombalayıp , zırhlı araçlarla Gazze’ye girmişti. İsrail savaş uçakları Müslümanlar için kutsal kabul edilen Kadir Gecesi’nde Gazze Şeridi’nin güneyinde bulunan üç bölgeyi bombalamıştı. AKP hükümeti yaşanılanlara göz yummuş ve herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Kaynak: siyasihaber3

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ