Çaldıran Ajans -
$ DOLAR → Alış: 3,83 / Satış: 3,85
€ EURO → Alış: 4,53 / Satış: 4,55

Yıldırım’a Göre Mutlu Evliliğin Formülü

Yıldırım’a Göre Mutlu Evliliğin Formülü
  • 25 Eylül 2016 - 12:26
  • 557 kez okundu

Şort giydiği için Ayşegül Terzi’nin bir erkeğin saldırısına maruz kalmasının ardından, geçtiğimiz günlerde erkeklere kıyafetini beğenmediği kadınlara karşı ‘mırıldanma’ tavsiyesinde bulunan Başbakan Binali Yıldırım, yeğeni Emine Yıldırım ile Gökhan Yücekaya’nın nikah töreninde de gelin ve damada ‘mulu evliliğin formülünden’ bahsetti. Başbakan Yıldırım, bunu, “İtaat et, rahat et” sözleriyle ifade etti.

 

Başbakan Binali Yıldırım eşi Semiha Yıldırım ile birlikte kardeşi Eyüp Yıldırım’ın kızı Emine Yıldırım’ın nikah törenine katıldı.

Başbakan Yıldırım yeğeni Emine Yıldırım’ın nikah şahitliğini yaparken, nikahta kısa bir konuşma yapan Başbakan Yıldırım, evlilikte mutluluğun formülünün “peki” demek olduğunu savundu.

Gelin ve damada ‘tavsiyelerde’ bulunan Başbakan Yıldırım, “Evliliğin sırrı nedir biliyor musun?” diye sorduktan sonra, bu soruya “İtaat et, rahat et” diye cevap verdi.

Başbakan Yıldırım devamla yeğenine, “Emine, sen de havaya girme. Gökhan hiddetlendiğinde ‘peki’ demesini bilmelisin” dedi.

İMC

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ